Hakkımızda

Hakkımızda

Profesyonel, deneyimli çalışan profili ve güvenilirliği Baskı Teknolojileri çevresince onaylanmış firmamız, Ricoh-Kyocera ve birçok ürünlerde Satış ve Teknik servisinden sorumlu olarak, ‘dokümanlarınızla aranızdaki iletişimi’ güçlendirmeyi ana hedefi olarak benimsemiştir.

Bir diğer hedefimiz, talep anında yüksek hacimli, değişken veri baskı üretimine yönelik yeni ofis üretim sistemleridir. 1995 yılından günümüze uzanan 22 yıllık Dokümantasyon Baskı Teknolojilerindeki ve Bilişim Teknolojilerindeki donanım ve yazılım çözümleri deneyimimiz, şirketimizin Ana Misyonunu oluşturmaktadır.

Şirketimizi tanımlayan ve başarımızı sağladığına inandığımız ‘Müşteri Odaklı’ ve ‘Müşteri Memnuniyeti’ne dayalı çözüm ve hizmet anlayışımızın, siz müşterilerimizin işlerine değer katarak daha rekabetçi ve daha karlı olmalarınıı sağlayacağına inanmaktayız.

Uluslararası boyutta zenginleştirilmiş Çözüm Ortaklarımızla, en başarılı projelerinizde yer almak için sabırsızlanıyoruz.Size hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı bildirir, iş yaşamı dinamikleri ve değişik sektörlerdeki deneyimlerin paylaşımını sağlayacak birliktelikler için şimdiden teşekkür ederiz.

Konuşmaya başla
Yardım & İletişim için tıklayın
Merhaba,

Nasıl yardımcı olabiliriz ?

Siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için web sitemizi yeniledik. Yenilenen web sitemiz ile birlikte satışını / kiralamasını yaptığımız ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilir, alternatif iletişim kanalları üzerinden bizimle daha hızlı iletişime geçebilir yada online olarak teknik servis talebi gönderebilirsiniz.

Servotek olarak kurulduğumuz günden bu yana amacımız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek olduğu için yenilediğimiz sitemiz hakkındaki düşüncelerinizi değerlendirme bölümünden bize gönderebilirsiniz.

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Servotek Büro Makinaları Bilgisayar Kopyalama ve Servis Tic. Ltd. Şti.